Contact

Of het nu is voor een kleine vraag of een groot project; wij zijn altijd bereikbaar!

Bel of mail ons of stuur een berichtje!

Bij GrainPlastics begrijpen wij dat een vlotte communicatie bijdraagt aan een goede samenwerking.

Wij maken voor al ons mailverkeer het liefste gebruik van algemene mailadressen; zo kan iedere aanwezige collega uw vraag direct lezen en krijgt u zo snel mogelijk antwoord. Telefonisch contact is tijdens kantooruren continu mogelijk; wij zijn ook tijdens lunchpauzes bereikbaar.

Onze Locaties

Tijdens kantooruren bereikbaar

Vestiging Leeuwarden

Op onze locatie in Leeuwarden zorgen wij voor de productie van geribbelde systemen voor onder andere drainage- en kabelbeschermingsbuis.

Vestiging Leeuwarden

Grainplastics B.V.

Morseweg 2

8912 BG, Leeuwarden

Telefoonnummer: 058-29 83 474

 

Vestiging Hoogeveen

In Hoogeveen produceren wij vooral gladwandige systemen voor water-, gas-, persleidingen en geribbelde PP vrijverval riolering. Daarnaast worden hier onze kolken, putten en spuitgiet-materialen geproduceerd.

Vestiging Hoogeveen

Grainplastics B.V.

Industrieweg 45a

7903 AJ, Hoogeveen

Telefoonnummer: 0528-23 03 89

 

John de Keijzer Commercieel Directeur 06-46083181 j.dekeijzer@grainplastics.nl
Karel van Dijk Draineurs, M-ZW-Z + BE 06-46083182 k.vandijk@grainplastics.nl
Henri Prins N-NO-O 06-46083190 h.prins@grainplastics.nl
Marcel van Dijk NW-W 06-11452768 m.vandijk@grainplastics.nl
Andreas Wagner Germany / Export 0049-9524303383 a.wagner@wagner-iv.de
Mark Wereldsma Sales / Export DE / Centrale 058-2983474 m.wereldsma@grainplastics.nl
Sigrid ter Veld Sales / Administratie 058-2983480 s.terveld@grainplastics.nl
Edzard Adema Logistiek 058-2983476 e.adema@grainplastics.nl
Martha Boonstra Planning / Marketing / Sales Export 058-2983477 m.boonstra@grainplastics.nl

 

Erwin Kok Sales / Export 0528-225696 e.kok@grainplastics.nl
Max Barelds Sales 0528-310080 m.barelds@grainplastics.nl
Jolande Schonewille Logistiek / Sales 0528-225681 j.metselaar@grainplastics.nl
Linda de Jong Boekhouding 0528-225682 l.dejong@grainplastics.nl

 

Algemene mail info@grainplastics.nl
Bestellingen order@grainplastics.nl
Leveranciers facturen@grainplastics.nl
Vestiging Leeuwarden 058-2983474
Vestiging Hoogeveen 0528-230389
BTW Nummer / VAT Number: NL809941557B01
KvK Leeuwarden / Chamber of Commerce: 01093004
IBAN: NL41RABO0362292280
BIC/SWIFT:

RABONL2U

Algemene inboxen

Uw bestellingen ontvangen wij graag via order@grainplastics.nl

Al uw andere vragen mag u stellen via info@grainplastics.nl

Uw facturen ontvangen wij graag via facturen@grainplastics.nl

BTW Nummer / VAT Number: NL809941557B01 • KvK Leeuwarden / Chamber of Commerce: 01093004 • IBAN: NL41RABO0362292280

Onze garanties

Levering binnen twee werkdagen, spoed-zendingen in overleg mogelijk

Door onze grote voorraad hebben wij uw producten ready-to go!

Duurzame producten van top-kwaliteit. GrainPlastics service!

Vragen over onze producten?

Stuur ons een mail of bel ons.