Leeuwarden

De binnendienst van GrainPlastics BV Leeuwarden assisteert u graag.

Algemeen
058-29 83 474
Centrale
info@grainplastics.nl
Verkoop / Marketing / Export
058-29 83 477
Martha Boonstra
m.boonstra@grainplastics.nl
Verkoop / Logistiek / Planning
058-29 83 476
Eibert Mulder
e.mulder@grainplastics.nl
Verkoop / Administratie
058-29 83 474
Mark Wereldsma
m.wereldsma@grainplastics.nl
Boekhouding
058-29 83 484
Edzard Adema
e.adema@grainplastics.nl
Boekhouding (crediteuren)
058-29 83 479
Sandra Kok
s.kok@grainplastics.nl
Hoofd Productie
06-516 34 750
Harry Dantuma
h.dantuma@grainplastics.nl
Afhaalmagazijn
06-134 759 29
Niels Tigchelaar
n.tigchelaar@grainplastics.nl
Commercieel Directeur
06-460 83 181
Ing. John de Keijzer
j.dekeijzer@grainplastics.nl
Digitale facturen (crediteuren)facturen@grainplastics.nl
Order-entryorder@grainplastics.nl
Back to Top